پیام مدیرعامل شرکت عصر امین کارآفرین به مناسب روز خبرنگار

پیام مدیرعامل شرکت عصر امین کارآفرین به مناسب روز خبرنگار

سیدصابر امامی

جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری مشتاق آگاهی و دسترسی کامل و شفاف به اطلاعات است و در این بین انعکاس صحیح و سریع اخبار و اطلاعات جز با تلاش خبرنگاران ممکن نخواهدبود.

فرارسیدن ۱۷ مرداد امسال و همزمانی این روز با ایام عزاداری سید و سالار شهیدان و تاثیر رسالت پیام آوری حضرت زینب (س) در انتقال پیام واقعه بزرگ عاشورا ، فرصت گرانقدری برای ارج نهادن به تلاش‌های اصحاب رسانه و خبرنگارانی است که با نگرشی عمیق و بدون در نظر گرفتن علایق شخصی در تمامی حوزه ها به بیان حقایق می‌پردازند.

بی تردید تحقق «ایرانی اسلامی و قوی» در سال تولید،دانش بنیان، اشتغال آفرین بدون مشارکت و پیگیری‌های خبرنگاران و اصحاب رسانه محقق نخواهد شد و پیداست بهترین مسیر برای شفافیت و تعامل سازمان‌ها و نهادها با مردم، ارتباط مناسب و دوسویه با اصحاب رسانه خواهد بود.

با توجه به رسالت و ماموریت شرکت عصر امین کارآفرین که حمایت از رشد و بالندگی کسب و کارهای نوپای حوزه فناورانه می باشد اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار و سپاس فراوان از همکاری‌های صمیمانه اصحاب رسانه جهت نیل به اهداف اشتغال آفرینی در حوزه دانش بنیان دست یاری تمامی این عزیزان را به گرمی می فشارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون را برای تمامی خبرنگاران، به‌ویژه فعالان رسانه‌ای حوزه فناوری و بازار سرمایه آرزومندم.

امیدوارم در سال پیش رو پیام آور پیشرفت های روزافزون ایران اسلامی در تمامی زمینه ها باشید.