مجمع عمومی عادی منتهی به سال مالی 1401 برگزار شد

مجمع عمومی عادی منتهی به سال مالی 1401 برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت عصر امین کارآفرین مجمع سالیانه این شرکت با حضور ۱۰۰ درصدی سهامداران برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به سال ۱۴۰1 و سایر دستورات جلسه در محل گروه مالی بانک کارآفرین برگزار گردید.

این مراسم که ساعت 9 صبح روز سه شنبه 9 خردادماه با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید و برای رسمیت پیدا کردن جلسه در راستای اجرای مفاد ۱۰۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت نسبت به انتخاب اعضای هیات رییسه اقدام شد.

در ادامه این مراسم پس از اظهار نظر و ملاحظات بازرس قانونی شرکت مطرح و صورت‌های مالی منتهی به سال مالی ۱۴۰1 مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

در ادامه این مراسم سیدصابر امامی مدیرعامل و عضو هیات مدیره به ارایه گزارش هیات مدیره شرکت از نحوه عملکرد در سال مالی ۱۴۰1 پرداخت و اظهار کرد که شرکت عصر امین امسال توانسته است در دو محور «توسعه سبد سرمایه‌گذاری» و «توسعه زیست بوم فناوری» نقش‌‏آفرینی کند.

همچنین مدیر عامل شرکت عصر امین در ادامه به منظم شدن فرآیندهای کسب‌وکاری شرکت‌های سبد سرمایه‏‌گذاری عصر امین و شناخته شدن در زیست بوم فناوری و نوآوری اشاره کرد و گفت: سبد سرمایه‏‌گذاری‌مان نسبت به سال مالی قبل از منظر برنامه‏‌ریزی و اجرای برنامه راهبردی پیشرفت‌های مطلوبی داشته‏ و در معرفی شرکت در زیست‌بوم فناوری و نوآوری نیز به عنوان بازیگری موثر شناخته شده‌‏ایم.