برگزاری آیین گرامی‌داشت سالروز تاسیس شرکت عصر امین کارآفرین

برگزاری آیین گرامی‌داشت سالروز تاسیس شرکت عصر امین کارآفرین

آیین گرامیداشت سالروز تاسیس شرکت عصر امین کارآفرین با رویکرد ایفای مسولیت اجتماعی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت عصر امین کارآفرین امروز ۵ تیرماه ، آیین گرامیداشت سالروز تاسیس این شرکت با رویکرد ایفای مسولیت اجتماعی با حضور هادی شیرسوار رییس هیئت مدیره، سید علی هاشمی اقدم عضو هیئت مدیره و‌سید صابر امامی مدیرعامل و نایب ریئس هیئت مدیره ، معاونین و‌مدیران و تمامی همکاران در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هادی شیرسوار ریئس هیئت مدیره ضمن تقدیر از زحمات و تلاش همکاران در رویکرد جدید شرکت عصر امین کارآفرین گفت: با حضور تیم اجرایی و‌مدیریت شرکت فصل جدیدی از فعالیت های عصر امین کارآفرین برنامه ریزی و در حال اجراست که قطعا تلاش و کوشش همه همکاران را میطلبد تا سال آینده در همچین مراسمی از تحقق تمامی برنامه های پیش روی امروز سخن بگوییم.

وی همچنین ادامه داد: رویکرد بانک کارآفرین و گروه مالی کارآفرین امسال همسو با فعالیت های برنامه ریزی شده می باشد و‌ انشالله با حمایت های این دو‌نهاد می توانیم بیش از پیش در راستای حمایت و سرمایه گذاری از کسب و کارهای فناورانه قدم برداریم.
در ادامه سید صابر امامی مدیرعامل شرکت عصر امین کارآفرین نیز گفت: حضور همکاران و پرسنل متخصص در این شرکت جز سرمایه های اصلی به حساب می آید که با حضور در جمع شما دوستان احساس میکنم میتوانیم کارهای بزرگ و اثرگذار را با حمایت های بانک کارآفرین و شخص جناب اقای بهاروندی و گروه مالی بانک کارآفرین کنار هم انجام دهیم. و اثر گذاری عصر امین کارآفرین را در اکوسیستم کسب و‌کارهای فناورانه چندین برابر سالهای قبل به تصویر بکشیم.

سید صابر امامی در ادامه گفت: امسال وقتی به پنجم تیرماه سالروز تاسیس شرکت نزدیک می شدیم با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم برقشر آسیب پذیر جامعه تصمیم گرفتیم هزینه های انجام با شکوه این مراسم را تبدیل به ۱۵ سبد ارزاق برای خانواده های کم بضاعت بکنیم و در عوض در یک جمع خودمانی تر کنار هم قرار بگیریم و کمر همت را محکمتر ببندیم که انشالله تا سال آینده اقدامات جاودانه تری را در عصر امین کارآفرین رقم زده باشیم.

وی ادامه داد: قطعا در حال حاضر با برنامه ریزی که در کنار دوستان عزیز اعضای محترم هیئت مدیره انجام دادیم با فعال کردن تمام ظرفیت شرکت زیر مجموعه ( مدیریت ثروت ستارگان) به زودی می توانیم خبرهای خوشی از کسب و‌کارهای دانش بنیان جدید اضافه شده به سبد و چتر حمایتی عصر امین کارآفرین منتشر کنیم.

در پایان مراسم نیز عکسی به یادگار گرفته شد.