مدیریت ثروت ستارگان 


راهبرد هوشمند ثروت ستارگان، یک شرکت سرمایه‌گذار تخصصی در حوزه‌ی فناوری‌های مالی و فناوری اطلاعات است.

مدیریت ثروت ستارگان 


راهبرد هوشمند ثروت ستارگان، یک شرکت سرمایه‌گذار تخصصی در حوزه‌ی فناوری‌های مالی و فناوری اطلاعات است.

شرکت راهبرد هوشمند مدیریت ثروت ستارگان

شرکت عصر امین کارآفرین به عنوان بازوی سرمایه‌گذاری بانک کارآفرین با برگزاری جلسات مستمر با رویکرد رفع چالش‌ها و موانع سرمایه‌گذاری و هم‌فکری و هم‌اندیشی در طراحی برنامه‌ی خروج از استارت‌آپ‌های پرتفو و نیز کمک به هم‌سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های جدید، نقش کلیدی در پیش‌برد اهداف این شرکت دارد. نتیجه‌ی این هم‌افزایی سرمایه‌گذاری در 21 استارت‌آپ و 2 صندوق سرمایه‌گذاری بوده است که در سال 1401 منتج به دو خروج موفق نیز شده است.

حمید نصیری

مدیر عامل

معرفی شرکت

شرکت راهبرد هوشمند مدیریت ثروت ستارگان، اولین سرمایه‌گذار خطیر تخصصی در حوزه‌ی فین‌تک و فناوری اطلاعات است که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز نموده و از پیشگامان سرمایه‌گذاری خطرپذیر در کشور محسوب می‌شود. در دی‌ماه 1399 با همکاری و حمایت بانک کارآفرین که به عنوان بانکی نوآور، مدرن و پیشرو در صنعت بانکداری کشور شناخته می‌شود و با هدف تعامل سازنده با استارت‌آپ‌های حوزه‌ی مالی، فصل جدیدی برای ثروت ستارگان آغاز شد.
راهبرد هوشمند مدیریت ثروت ستارگان در طی مدت فعالیت خود در 23 استارت‌آپ و صندوق سرمایه‌گذاری نموده است که مجموع رقم سرمایه‌گذاری شده تا کنون نزدیک به 60 میلیارد تومان بوده است.
شایان ذکر است، حاصل این سرمایه‌گذاری‌ها علاوه بر تصاحب سهم 17 درصدی از نظر تعداد در میان استارت‌آپ‌های حوزه‌ی فین‌تک و ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای بیش از 300 نفر متخصص و فناور در کشور بوده است.