فون پی 


راهکارهای همراه سارینا (فون‌پی) استارت‌آپ فعال در حوزه‌ی خدمات پرداخت‌یاری و سایر خدمات مالی است.

فون پی


راهکارهای همراه سارینا (فون‌پی) استارت‌آپ فعال در حوزه‌ی خدمات پرداخت‌یاری و سایر خدمات مالی است.

شرکت راهکارهای همراه سارینا

در دنیای امروز، به طور قطع سازمان‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند از پس چالش‌ها و تغییرات به وجود آمده در زیست‌بوم برآمده و ساختارهای خود را با توجه به شرایط پیش آمده بازسازی و به حفظ شاکله‌ی اصلی سازمان خود کمک کنند. اعتقاد در فون‌پی بر این است که علم، تجربه و تخصص این قابلیت را دارد تا هر تهدیدی را به فرصتی تکرار نشدنی تبدیل کند. راهبران این کسب‌وکار با تمام توان و ظرفیت خود در جهت تحقق اهداف و آرمان‌های تعیین شده گام برمی‌دارند و در راستای حفظ ره‌آوردهای گذشته و هم‌سویی با چالش‌های پیش‌رو، به ارتقای کمی و کیفی محصولات خود با بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های نوین می‌پردازند.

پویا سیفی

مدیر عامل

معرفی شرکت

پلتفرم فون‌پی از سال 1396 به عنوان اولین کیف پول عملیاتی در زمینه‌ی پرداخت آنلاین کرایه‌ی تاکسی فعالیت خود را آغاز نمود.
در اواخر سال 1399 نفس تازه‌ای در فون‌پی دمیده شد و این پلتفرم با چشم‌اندازی جدید، در سایر حوزه‌های فناوری‌های مالی شروع به فعالیت کرد.
با دریافت مجوز پرداخت‌یاری و راه‌اندازی خدمات پرداخت اعتباری و به تبع آن راه‌اندازی فرآیندهای اعتبارسنجی و احراز هویت کاربر زمینه‌ی ارایه‌ی خدمات به وسیله‌ی درگا ه پرداخت هوشمند فراهم شد.