کیان افق هیربد 


شرکت کیان افق هیربد (آیتول) یک استارت‌آپ فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات یکپارچه‌ی خودرو است.

کیان افق هیربد


شرکت کیان افق هیربد (آیتول) یک استارت‌آپ فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات یکپارچه‌ی خودرو است.

شرکت کیان افق هیربد

انداز کیان افق هیربد (آیتول) به عنوان استارت‌آپی فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات خودرو با چالش‌هایی مواجه است؛ اما چشم‌انداز این برند تبدیل شدن به مرجع کامل خودرو است به نحوی که تمام نیازهای مخاطبین خود را با خلق تجربه‌ی کاربری خوب، در زمینه‌ی خودرو پوشش دهد. آیتول برای رسیدن به اهدافش نیازمند حمایت نهادهایی مانند شرکت عصر امین کارآفرین است تا بتواند کورسوی امیدی را برای حفظ سرمایه‌های انسانی و دانشی کشور زنده نگه دارد.

سعید حاج‌هاشمی

مدیر عامل

معرفی شرکت

کیان افق هیربد (آیتول)، سامانه‌ای برای یکپارچه کردن خدمات خودرویی بوده و هدف از راه‌اندازی آن پاسخ به تمام نیازهای خودرویی مالکان خودرو است. سرویس‌های این مجموعه در چند گروه دسته‌بندی شده‌اند؛ بدهی‌های خودرو، خدمات بیمه‌ای، استعلام مدارک، خدمات غیرحضوری و تعمیر و نگهداری خودرو. کاربران آیتول می‌توانند با استفاده از سایت یا اپلیکیشن این برند، خدماتی مانند: استعلام و پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض آزادراهی، مقایسه‌ی قیمت‌ها و خرید بهترین بیمه‌ی بدنه و شخص ثالث (نقدی و قسطی)، استعلام نمره‌ی منفی گواهینامه و ... دریافت کنند.
آیتول همچنین امکان دریافت غیرحضوری خدمات زمان‌بَر و پردردسر خودرویی را نیز مهیا کرده است. کاربران این سامانه می‌توانند از طریق کارپرداز که از زیرمجموعه‌های آیتول است، خدمات معاینه‌ی فنی، تعویض پلاک، و ترخیص خودرو را بدون نیاز به حضور خود، با پوشش کامل بیمه‌ی مسئولیت به انجام برسانند.
خرید باتری، روغن موتور و فیلتر نیز خدمت دیگری از آیتول است که در بخش فروشگاه آیتول شاپ در دسترس کاربران قرار دارد.