گزارش «نگاهی به GITEX 2022» منتشر شد

گزارش «نگاهی به GITEX 2022» منتشر شد

گزارش «نگاهی به GITEX 2022» منتشر شد

عصر امین کارآفرین: گزارش «نگاهی به GITEX 2022» با تلاش شرکت عصر امین کارآفرین تهیه و منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ما، گزارش «نگاهی به GITEX 2022» به همت تیم تحقیق و توسعه کسب و کار این شرکت در نیمه اول آبان‌ماه 1401 تهیه شده است. در این گزارش سعی شده است تا آخرین روندهای فناورانه، اخبار و تازه‌های جهان، مسابقات استارت‌آپی، و نشست‌های فین‌تکی برگزار شده در این رویداد، مورد بررسی قرار گیرد.

از نکات قابل توجه در این گزارش، مروری بر چکیده رویدادهای فین‌تکی، اعم از نشست‌ها و پنل‌ها می‌باشد. هم‌چنین، این گزارش به زیست بوم برخی از مهم‌ترین فعالین فین‌تکی حاضر در GITEX 2022 نگاهی اجمالی داشته است. این فعالین شامل استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، انکباتورها و نهادهای آکادمیک فعال در حوزه‌های پی‌تک، بانک‌تک، رگ‌تک، رمیتنس، ولث‌تک، رمزارز، اینشورتک، تحلیل داده، لندتک، مدیریت مالی و تامین مالی جمعی می‌باشند.

جیتکس (نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج‌فارس)، با نام مستعار هفته فناوری GITEX یک نمایشگاه فناوری است که هر ساله در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. در رویداد امسال 4500 شرکت‌کننده نمایشگاهی از 140 کشور، 750 استارتآپ، 400 سرمایه‌گذار خطرپذیر، و 100000 بازدید کننده از سرتاسرجهان حضور داشته‌اند.

برای مطالعه متن کامل این گزارش فایل زیر را دانلود نمایید: