کارمانی نخستین رئالیتی شوی اقتصادی ایران

کارمانی نخستین رئالیتی شوی اقتصادی ایران

عصر امین کارآفرین / کارمانی نخستین رئالیتی شوی اقتصادی ایران

کارمانی، نخستین رئالیتی شوی اقتصادی ایران به زودی با کوشش سکوی تامین مالی جمعی کارن کراد و حمایت بانک کارآفرین و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ​​از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش خواهد شد.

در برنامه کارمانی، کسب‌وکارهایی که واجد شرایط تامین مالی جمعی هستند، بعد از ارزیابی‌های موشکافانه و نظارت‌های دقیق و اخذ مجوز شرکت فرابورس ایران بر روی سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد قرار می‌گیرند و به دنبال آن سرمایه‌گذاری برای مخاطبان برنامه امکان‌پذیر خواهد شد.

سقف تامین مالی جمعی در این برنامه برای هر طرح تا سقف ۲۵میلیارد تومان است. کسب‌وکارها طرح خود را حداکثر در یک بازه یک‌ساله به اجرا درآورده و مشارکت‌کنندگان را با مدل مشارکت در درآمد در سود خود سهیم می‌کنند.

تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ) یک روش جذب سرمایه برای کسب‌وکارهاست که توسط آن سرمایه‌های خرد مردمی جمع‌آوری شده و برای توسعه آن کسب‌و‌کار به کار گرفته می‌شود. در این روش از تامین مالی، کسب‌وکارها سرمایه‌گذاران را در سود خود شریک خواهند کرد.

از سال ۹۷ بود که اولین قدم‌ها در زمینه تامین مالی جمعی در ایران برداشته شد و اولین قانون‌گذاری در این حوزه اتفاق افتاد و سکوهای تامین مالی جمعی به عنوان پلی میان مردم و سرمایه‌پذیرها تاسیس شدند.

در ایران، ۱۹ سکو دارای مجوز برای فعالیت هستند که کارن‌کراد با چهار سال سابقه فعالیت در این حوزه به عنوان برترین سکوی تامین مالی ایران در سال ۱۴۰۱ با همکاری و حمایت بانک کارآفرین، در قالب یک برنامه VOD اقدام به ساخت اولین رئالیتی‌شوی اقتصادی ایران کرده است. در این مسیر معاونت علمی ریاست جمهوری، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان نیز، طبق رسالت خود در نشر و گسترش مسئله اقتصاد دانش‌بنیان در این مسیر یاری می‌کند.

برنامه کارمانی به تهیه‌‌کنندگی محمدرضا رضائیان در ۲۵قسمت تولید می‌شود و پژمان بازغی به عنوان مجری ایفای نقش خواهد کرد.

جهت ثبت نام و حضور در برنامه می‌توانید به نشانی https://www.karencrowd.com/kaarmoney.html مراجعه کنید.

کارمانی نخستین رئالیتی شوی اقتصادی ایران

کارمانی چیست؟

کارمانی اولین رئالیتی‌شوی اقتصادی در ایران است که به کوشش سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد با حمایت بانک کارآفرین و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ساخته و از شبکه خانگی فیلیمو پخش خواهد شد.

در این برنامه کسب‌وکارهایی که واجد شرایط تامین مالی جمعی هستند، بعد از ارزیابی‌های موشکافانه و نظارت‌های دقیق و اخذ مجوز شرکت فرابورس ایران، بر روی سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد قرار می‌گیرند و به دنبال آن فرصت سرمایه‌گذاری برای مخاطبان برنامه امکان‌پذیر خواهد شد. سقف تامین مالی جمعی در این برنامه برای هر طرح 25 میلیارد تومان است. کسب‌وکارها طرح خود را حداکثر در یک بازه یک‌ساله به اجرا درآورده و مشارکت‌کنندگان را با مدل مشارکت در درآمد، در سود خود سهیم می‌کنند.

برنامه کارمانی به تهیه‌‌کنندگی محمدرضا رضائیان در بیست و پنج قسمت تولید می‌شود و پژمان بازغی به عنوان مجری ایفای نقش خواهد کرد.

کارمانی نخستین رئالیتی شوی اقتصادی ایران

کارمانی چه کمکی به شما می‌کند؟

– با تزریق سرمایه، کسب‌وکار شما رونق می‌یابد و می‌توانید برنامه‌های توسعه‌ای خود را به اجرا دربیاورید.

– با سرمایه‌گذاری جمعی می‌توانید ایده‌های نوآورانه خود را عملی کرده و به سوددهی برسید.

– داستان برند و کسب‌وکار منحصربه‌فرد خود را در یک برنامه معتبر و تخصصی روایت ‌کنید.

– با سرمایه‌ای که از این برنامه به دست می‌آورید، می‌توانید سهم بازار بیشتری را کسب کنید.

– به کمک این برنامه می‌توانید برای محصول خود طرفدار پیدا کنید.